Вибори президента відбулися

6 вересня 2017р в нашій школи відбулись вибори президента шкільного учнівського парламенту, які були організовані та проведені за всіма законами демократичного суспільства.

На посаду президента претендувало два кандидати – Пелехата Сніжана, учениця 10-А класу, голова центру «Милосердя» шкільного учнівського парламенту та Шукан Євгенія, учениця 10-А класу, «золотий голос» нашої школи. В цьому році Женя, за свої багаточисленні перемоги на конкурсах різного рівня, отримала можливість відпочивати за бюджетні кошти у таборі «Лідерів» ім.І.Голубця (м.Скадовськ). У таборі Женя  була обрана  мером міста Лідерів.

Обидва кандидати на засіданні шкільного учнівського парламенту презентували свої передвиборчі програми, поділились своїми планами на майбутнє, відповідали на запитання, що вони планують зробити, щоб шкільне життя було ще цікавіше.

Кожен, хто прийшов на вибори, отримав бюлетень та зміг висловити свою думку щодо кандидатів на посаду. За підрахунком голосів, більшість виборців проголосували за Шукан Євгенію, тож її обрано президентом шкільного учнівського парламенту.

Ми вітаємо Євгенію із отриманням такої відповідальної посади та бажаємо успіхів у роботі, підтримки команди однодумців – членів шкільного парламенту, та виконання всіх передвиборних обіцянок!

Прес-центр.

Акція “Діти – дітям”

Сьогодні, коли спостерігається духовне збідніння суспільства, так необхідно навчати дітей, молодь бути відкритими душею та серцем до можливості допомоги ближнім. Благодійність пробуджує в людині співчуття, співучасть, солідарність і відповідальність за те, що відбувається поруч.

Учні нашої школи – щедрі та доброзичливі і завжди відкликаються на прохання про допомогу іншим. Благодійність стала для них вже традицією. Щороку в нашій школі проводиться благодійна акція «Діти-дітям» – збір канцелярського приладдя та одягу для дітей із малозабезпечених сімей, дітям-сиротам.

Проведення таких благодійних акцій надає учням можливість осягнути те, що добрі й важливі справи творить не хтось інший, далекий та впливовий, а саме вони, звичайні хлопці та дівчата.

Цього року в рамках благодійної акції «Діти-дітям», яка проводилась з 12.09.17р. по 15.09.17р., як завжди, було зібрано велику кількість канцелярського приладдя і, як завжди, в ній прийняли активну участь всі класи нашої школи (1-11 кл.).

Дякуємо всім за доброту та небайдужість.

День сім’ї та здоров’я

15.09 в рамках проведення Всесвітнього дня здоров’я та сім’ї учні школи 5-А, 5-В, 6-В та 9-Б класів відвідали м. Гола Пристань.

Учениця 5-В класу Ніколь Лень сьогодні святкувала своє день народження разом зі своїми однокласниками і була дуже задоволена відпочинком. Учням 9-Б класу сподобалась подорож, енергійні танці, свіже повітря, гарна природа нашого краю. Поїздка видалась веселою та захоплюючою.

Слава олімпійцям

 Олімпійський тиждень – це щорічний захід, який став традиційним у нашій школі. В ньому приймають участь учні всіх класів. Не даремно він проводиться на початку навчального року, коли після літніх канікул діти сповнені бадьорістю, натхненням та жаданням перемог. Але не завадить згадати правила безпеки та поговорити про переваги здорового способу життя над пагубними звичками. Всі ці питання і об’єднав захоплюючий олімпійський тиждень.

 Розпочали його учні 2-3 класів малюнками на асфальті на тему «Я – майбутній олімпієць!». Учитель Волощук Т.М. провела подорож у країну Олімпію, де розповила про виникнення Олімпійських ігор та ігор сучасності. Малюнки були різноманітні, дуже кольорові та змістовні, неперевершеними стали малюнки 2-А класу.

 Другий день тижня розпочався з класних бесід на тему «Олімпійські зірки України». Діти підготували цікаві виступи та яскраві презентації в яких згадали Олімпійських героїв Херсонщини та усієї України. Пролунали імена: Лариси Латиніної, Валерія Гоборова, Валерія Борзова, Сергія Чухрая, Олександра Береша та інших. В кінці дня серед учнів 9-х класів проводився брейн-ринг, на якому ставилися питання зі спорту, ведення здорового способу життя, надавання першої медичної допомоги, правил з техніки безпеки та інші.

Дев’ятикласники продемонстрували високий рівень підготовки, про що свідчать результати гри, команди програвали та вигравали з різницею в один бал. Особливо напружена боротьба йшла у 9-В класі, де ніяк не могли визначити переможця.

  Не менш захоплюючи проходив спортивний квест серед 7-8 класів. Команди змагалися на 7 станціях, де їх очікували різноманітні завдання, це: футбол, анаграми, олімпійська вікторина,швидка дробина, перенос води, «сів картоплі», баскетбол. Не менш захоплюючими були і результати: ІІІ місце посів 8-Б, ІІ місце – 8-А, а переможцем стала команда 7-Б класу. Молодці! Так тримати!

 Особливо хочеться звернути увагу на те, що суддями змагань стали учні 10-11 класів, які входять в состав збірних команд школи з різних видів спорту,міста та області і стали прикладом для молодших школярів. Це Власенко В., Миргородський А., Рябов Р., Артеменко О., Тітов Д. та інші.

 У четвер «Олімпійський експрес» з пасажирами 3-4 класів відправився в подорож у країну Спортландію, де на кожній станції зупинявся і знайомив пасажирів з правилами, традиціями, змаганнями цієї казкової країни. Найкращими мандрівниками стала команда 3-В, 4-Б класу.

 В рамках олімпійського тижня учні школи, які займаються баскетболом приймали участь у баскетбольному турнірі памя’ті Олімпійського чемпіона Валерія Гоборова, який традиційно проводить ДЮКФП-4.

Завершила тиждень зустріч 5-6 класів з Чемпіонкою Європи, призеркою Олімпійських ігор 2004, 2008 років, багаторазовою чемпіонкою України з веслування – Оленою Оліференко. На зустрічі вона розповіла, що таке великий спорт, великі перемоги та закликала дітей приходити і розпочинати тренування в спортзалах,басейнах та стадіонах. Діти багато фотографувалися з чемпіонкою та получали автографи.

Олімпійський тиждень

В рамках проведення Олімпійського тижня у школі 5 вересня у 9-Б класі пройшла класна година на тему: «Олімпійські чемпіони України».

Учні класу приготували інформацію про видатних чемпіонів нашої країни. Олександр Петров презентував  власний фільм про таких чемпіонів, як  Яна Клочкова, Василь Ломаченко, Лілія Підкопаєва. Був проведений брейн-ринг для двох команд. Команда «Олімп» отримала перемогу з рахунком 12:11.

1 вересня

1 вересня у 9-Б класі пройшов перший урок за темою: «УКРАЇНА – ДЕРЖАВА ЄВРОПЕЙСЬКА»

Мета уроку: сприяти усвідомленню учнями місця України серед інших країн, особливо Європи, допомогти зрозуміти важливість Європейського об’єднання, приналежність України до європейської сім’ї народів, акцентувати увагу на необхідності розширення знань про Україну,  як можливого члена Євросоюзу, сприяти формуванню нового європейського світогляду молоді, розвивати навички творчого мислення учнів шляхом їхнього включення в полеміку, формувати моральні пріоритети, які визначають людину найвищою цінністю.

Одним із завдань уроку було створити  колаж на тему «Народ мій завжди буде!» з чим учні успішно впоралися. Учням було запропоновано вікторину, географічне лото за даною темою. В кінці уроку учні висловили власні думки, чи потрібен нам ЄС, що він нам дасть. Висновком уроку є те, що Україна є частиною Європи. Ми повинні все робити, аби прискорити вхід у європейську співдружність. А це можливо лише за умови, що разом будемо збагачувати Україну, дбати про її авторитет, підвищувати добробут громадян.